İstanbul Kent Üniversitesi Diş Hastanesi
X

TEDAVİLER

SAĞLIKLA
Gülümse

İletişim Hattı

444 0 987
Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezimizde; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Çocuk Diş Hekimliği, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Hekimliği alanlarında 3500 m2’lik alanda 80 kişilik kadromuz, 50 diş üniti ve 2 ameliyathanemiz ile hizmet verilmektedir. Her hastanın ilk muayenesi Oral Diagnoz ve Radyoloji kliniğinde, çeşitli radyolojik görüntüleme teknikleri kullanarak titizlikle yapılmaktadır. Muayene bulguları doğrultusunda belirlenen tedavi planı ile hastamız ilgili kliniklere tedavi amacıyla yönlendirilmektedir.

  • Toplumun ağız ve diş sağlığını ilgilendiren konularda ileri tanı ve tedavi yöntemlerini sunmak amacıyla bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparız.
  • Çağdaş hastane işletme yönetimi ilkeleri doğrultusunda; ihtiyaç ve beklentilere uygun, ulaşılabilir, modern ve kaliteli sağlık hizmeti sunulmasını sağlarız.
  • Diş hekimliği lisans, uzmanlık ve doktora eğitimi uygulama programlarının yürütülmesinde ve ağız-diş sağlığı teknikerlerinin yetiştirilmesinde destek sağlarız.

Neden Kent Diş?

  • Güçlü Akademik Hekim Kadrosu
  • Deneyimli Sağlık Çalışanı Kadrosu
  • Modern Teknolojik Altyapısı
  • Bilimin Öncülüğünde Tedavi
  • Hasta Odaklı Yaklaşım
  • Multidisipliner Çalışma Anlayış

İstanbul Kent Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Merkezimiz, İstanbul Kent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin güçlü akademik kadrosu, deneyimli sağlık çalışanları ile Ağız ve Diş sağlığının 8 Anabilim dalında tanı ve tedavi hizmeti, modern teknolojik altyapısı, multidisipliner yaklaşımı ile hasta odaklı sağlık hizmeti vermektedir.

Merkezimizde; 50'nin üzerinde akademisyen diş hekimi ile 80 kişilik sağlık çalışanı kadrosu, 50 adet diş üniti, A Sınıfı ameliyathaneleri, 3D boyutlu dental tomografi cihazı, dental lazer laboratuvarlar, dental mikroskoplar, merkezi sterilizasyon birimi, hasta gözlem odaları ile 3500 m²’lik kapalı alanda üst düzey sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Tarihi ve turistik olarak cazibe merkezi olan Taksim Meydanı’na 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan merkezimize, Taksim metro ve Füniküler istasyonlarından kolayca ulaşılabilmektedir. İstanbul Kent Üniversitesi Kampüsü bulunduğu turistik ve merkezi konumu itibariyle, sağlık turizmi hacmini kısa zamanda büyütmeyi hedeflemektedir.

Whatsapp'tan Yazın
Online Randevu