İletişim Merkezi

Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

444 0 987

Online Randevu

Panoramik röntgen görüntünüzü göndererek doktorlarımızdan ön bilgi alabilirsiniz.

Randevu Al

Çalışma Saatlerimiz

 • P.tesi - Cuma09:00 - 22.00
 • Cumartesi10:00 - 15:00
 • PazarKapalı
banner mobile banner

Neden Kent Diş?

 • Güçlü Akademik Hekim Kadrosu
 • Deneyimli Sağlık Çalışanı Kadrosu
 • Modern Teknolojik Altyapısı
 • Bilimin Öncülüğünde Tedavi
 • Hasta Odaklı Yaklaşım
 • Multidisipliner Çalışma Anlayışı
Daha Fazlası
Hakkımızda

Merkezimizde; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Çocuk Diş Hekimliği, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Hekimliği alanlarında 3500 m2’lik alanda 80 kişilik kadromuz, 48 diş üniti ve 2 ameliyathanemiz ile hizmet verilmektedir. Her hastanın ilk muayenesi Oral Diagnoz ve Radyoloji kliniğinde, çeşitli radyolojik görüntüleme teknikleri kullanarak titizlikle yapılmaktadır. Muayene bulguları doğrultusunda belirlenen tedavi planı ile hastamız ilgili kliniklere tedavi amacıyla yönlendirilmektedir.

 • Toplumun ağız ve diş sağlığını ilgilendiren konularda ileri tanı ve tedavi yöntemlerini sunmak amacıyla bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparız.
 • Çağdaş hastane işletme yönetimi ilkeleri doğrultusunda; ihtiyaç ve beklentilere uygun, ulaşılabilir, modern ve kaliteli sağlık hizmeti sunulmasını sağlarız.
 • Diş hekimliği lisans, uzmanlık ve doktora eğitimi uygulama programlarının yürütülmesinde ve ağız-diş sağlığı teknikerlerinin yetiştirilmesinde destek sağlarız.

Medikal Ekibimiz

Diş hekimliğinin 8 anabilim dalında faaliyet gösteren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizdeki tüm hastalarımıza tedavi hizmetleri her biri kendi alanında öncü, Diş Hekimliği Fakültemizin değerli profesör ve doçent öğretim üyeleri tarafından bizzat verilmektedir.

Sizi Arayalım...

Hasta danışmanlarımız, arama taleplerinize en kısa süre içerisinde dönüş yapmaya özen göstermektedir. Durumunuzun aciliyet içerdiğini düşünüyorsanız, 444 0 987 çağrı merkezi hattımızdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Blog

Burada Paylaşılan İçerikler Bilgi Sağlamak Adına Eklenmiştir. Hekimin Muayene Etmesi, Tanı Ve Teşhis Koyması Yerine Geçmez. Bu Bilgiler Hastalıkların Tanımlanması Ve Tedavisinde Kullanılmamalıdır.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Bölümümüzde Uygulanan Tedaviler

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Bölümümüzde Uygulanan Tedaviler

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi bölümümüzde, ağız içindeki gömük dişlerin çekilmesini, implant yapımını, sinüs lifting operasyonlarını, yumuşak doku ve dişlere bağlı kistik yapıların, tümörlerin [...]

Devamını oku
Oral Diagnoz ve Radyoloji Kliniğimizde Uygulanan Hizmetler

Oral Diagnoz ve Radyoloji Kliniğimizde Uygulanan Hizmetler

Oral Diagnoz Kliniği, hastalarımızın ilk ağız içi ve ağız dışı muayenesinin yapıldığı, muayenenin ikinci aşamasında diş ve çene yapısını gösteren panaromik radyografilerin alındığı gerekirse 3D volümetrik tomografilerin [...]

Devamını oku
Ortodonti Bölümümüzde Uygulanan Çapraşık Diş ve Çene Tedavileri

Ortodonti Bölümümüzde Uygulanan Çapraşık Diş ve Çene Tedavileri

Ortodonti tedavisi normal çene ve diş yapısının olması gerektiğinden farklı olarak eğri ve çapraşık olması durumunda bu sorunun düzeltilmesi için kafatası, çene ve diş yapısını inceleyerek çenelerdeki ve dişlerdeki çarpıklıkların düzeltip, [...]

Devamını oku
banner

Hasta Odaklı Yaklaşım İle Sizi Gülümsetmek İstiyoruz

Tedavi sağlamakla kalmayıp, amacımız saygılı ve şefkatli bir şekilde kaliteli bakım sunmaktır. Sağlıklı her gününüzde ve gülümsemenizde ilk ve en iyi seçenek olmaya çalışıyoruz.
 • Kişiye özel tanı ve tedavi hizmeti
 • Multidisipliner yaklaşım
 • Hasta memnuniyeti odaklı etik kültür

Online Randevu Talebi Oluştur

Bu formu eksiksiz doldurmanız halinde hasta danışmanlarımız 24 saat içerisinde sizlere telefon veya e-posta yoluyla geri dönüş yapacak ve ayrıntıları sizinle değerlendirecektir.

Whatsapp'tan Yazın
Online Randevu Alın
Sorularınız mı var?
Bize yazın, hemen cevaplayalım.